Upravit stránku

Nerta Brilliant Polish Finish je nový vosk pro leštění, sušení a konzervaci, který ani při vysokých koncentracích nevytváří film na čelním skle vozu.

Nerta Brilliant Polish Finish přináší řešení tam, kde ostatní sušicí prostředky selhaly. Kvalita vody nemá vliv na konečný výsledek.

Nerta Brilliant Polish Finish je velmi koncentrovaný a proto úsporný ve spotřebě.

Tento tekutý vosk dodává karosérii dlouho trvající ochranu a vysoký lesk.

Nerta Brilliant Polish Finish může být použit s teplou tak i se studenou vodou.

  • neobsahuje rozpouštědla s obsahem uhlovodíků a minerální oleje a je proto speciálně určen pro použití do čističek s recyklací vody
  • obsahuje velmi kvalitní lešticí složky, které zaručují dlouhotrvající lesk

Nerta Brilliant Polish Finish je vysoce koncentrovaný produkt, který se pro finální použití dále ředí. Dávkování na 1 automobil se pohybuje v rozmezí mezi 5 až 25 ml.

Aplikace

Aplikace produktu je velmi rychlá a jednoduchá. Po umytí karoserie se vosk nanáší ve formě vodního roztoku, nebo pěny. Po nanesení vosku  se karoserie opláchne čistou vodou. Celá operace trvá maximálně 1 minutu. Pro dosažení 100% výsledku se doporučuje karoseri dosušit do sucha (microutěrkou, nebo umělou jelenicí).

Nerta Brilliant Polish Finish je také možné použít do kartáčových mycích linek. Zde se aplikace produktu provádí pomocí dávkovacích pump.