Upravit stránku

Kvalitní mycí prostředek, belgického výrobce značkové autochemie NERTA, určený pro bezkontaktní i kontaktní mytí převážně osobních automobilů.

NERTA DRIZZLE PROTECT je založený na zcela jiné bázi než drtivá většina konkurenčních přípravků. Neobsahuje agresivní mycí složky (hydroxidy), díky čemuž nedochází k napadání laku a jiných choulostivých materiálů.

V porovnání s produktem Nerta Carnet Jumbo má produkt Nerta Drizzle Protect mírně snížené mycí schopnosti, ale navíc obsahuje vosk. Jedná se tedy o produkt 2v1 který urychluje mytí, neboť obsluha nemusí provádět více operací po sobě (mytí a následné voskování).

Jedná se o produkt prověřený mnohaletým provozem v ŕučních mycích linkách, kde se myjí převážně luxusní vozy. NDP neohrožuje obsluhu (nepálí do rukou) a nenapadá choulostivé části vozu (chrom, nerez, elox, plasty, atd.).

Produkt Nerta Drizzle Protect lze aplikovat všemi dostupnými způsoby. Aplikaci lze provádět pomocí zpěnovačů (hobby/profi), tlakových nádob, přídavných nádržek wapek, ale i pomocí klasické metody kýbl-houba.

NDP bez problémů odstraňuje tzv. "statickou špínu". Nerta Drizzle Protect se dá snadno smýt a nezanechává tzv. " bílý povlak". Výsledkem mytí je čistá a velmi lesklá karoserie vozu, která je zároveň ochráněna voskem. Automobil se díky tomu méně špiní a je podstatně déle lesklý.

Jednotlivé způsoby mytí se liší způsobem naředění, který se u produktu NDP pohybuje v rozmezí od 1:20 do 1:100. Spotřeba mycího produktu je přímo úměrná zvolené aplikační metodě.