Upravit stránku

Kvalitní mycí prostředek, belgického výrobce značkové autochemie NERTA, určený pro bezkontaktní i kontaktní mytí převážně osobních automobilů.

Produkt založený na zcela jiné bázi než drtivá většina konkurenčních přípravků. NDP neobsahuje agresivní mycí složky jako jsou hydroxid sodný, nebo draselný, čímž se podstatně odlišuje od konkurenčních prostředků (převážně italských).

V porovnání s produktem Nerta Carnet Jumbo má produkt Nerta Drizzle Protec mírně snížené mycí schopnosti, ale navíc obsahuje vosk. Jedná se tedy o produkt 2v1 který urychluje mytí, neboť obsluha nemusí provádět více operací po sobě (mytí a následné voskování).

Jedná se o produkt prověřený mnohaletým provozem v ŕučních mycích linkách, kde se myjí převážně luxusní vozy. NDP neohrožuje obsluhu (nepálí do rukou) a nenapadá choulostivé části vozu (chrom, leštěný hliník, plasty, atd.).

Produkt Nerta Drizzle Protec lze aplikovat všemi dostupnými způsoby. Aplikaci lze provádět pomocí zpěnovačů (hobby/profi), tlakových nádob, přídavných nádržek wapek, ale i pomocí klasické metody kýbl-houba.

NDP bez problémů odstraňuje tzv. "statickou špínu". Nerta Drizzle Protec se dá snadno smýt a nezanechává tzv. " bílý povlak". Výsledkem mytí je čistá a velmi lesklá karoserie vozu, která je zároveň ochráněna voskem. Automobil se díky tomu méně špiní a je podstatně déle lesklý.

Jednotlivé způsoby mytí se liší způsobem naředění, který se u produktu NDP pohybuje v rozmezí od 1:20 do 1:100. Spotřeba mycího produktu je přímo úměrná zvolené aplikační metodě.