Upravit stránku

Nerta Interior Cleaner ( = německy Nerta Innenreiniger) je slabě alkalický čisticí prostředek, který se používá zejména k čištění interiérů vozidel.

Nerta Interior Cleaner odstraňuje bez námahy špínu, mastnotu, nikotin, atd.

Jednáse o velice univerzální čisticí prostředek, se kterým lze kompletně vyčistit celý interiér vozu. Dobře čistí palubky, čalouněné sedačky, koberce, kožené sedačky, ale i tapec. Jakákoli šmouha, flek či skvrna zmizí bez větší námahy.

Při použití produktu Nerta Interior Cleaner povrch nikdy nezůtává lesklý, tudíž za jízdy nedochází k nepříjemnému oslňování řidiče sluncem, nebo proti jedoucími vozidly.

Díky jeho vynikajícím vlastnostem a vysokému účinku lze tento produkt využít např. i v domácnosti. Nerta Interior Cleaner lze použít i jako tepovací prostředek do tepovače.

Nerta Interior Cleaner má velmi příjemnou citronovou vůni a práce s ním je velmi rychlá a jednoduchá. Produkt se dodává jako silný koncentrát, který se pro finální použití dále ředí. Doporučené ředění se pohybuje v rozmězí od 1:5 do 1:20. Díky tomu je spotřeba velmi nízká.

Aplikace

Nerta Interior Cleaner lze aplikovat všemi dostupnými způsoby. Tzn. ručním rozprašovačem, tepovačem, tornádorem, atd. Dále je samozřejmě možné Nerta Interior Cleaner naředit klasicky do kbelíku.