Upravit stránku

Společnost WaShine byla založena za účelem nabízet samoobslužné mycí technologie v nejvyšší možné kvalitě. Byla zřízena jako společnost s ručením omezeným s věnováním na podporu tohoto obchodního konceptu.

Společnost Washine spolupracuje se společností Adriateh s.r.o., která je technologickým dodavatelem. WaShine je výhradním distributorem výrobků Adriateh s.r.o. pro Českou republiku a Slovensko.

Společnost Adriateh se může opřít o svou sedmnáctiletou historii, kvalitní materiály a prvotřídní technologii.

Díky tomu může do celé Evropy vyvážet stroje v požadované vysoké kvalitě. V dalších letech bychom byli rádi vnímáni jako výrobce, který používá nové technologie ve spojení s tradičními hodnotami.

Úspěšnost našeho podnikání podtrhují naši dlouhodobí partneři, kteří mají důvěru v našem etickém podnikání. Na všech částech strojního zařízení naleznete štítky výrobců, které ukazují, že byl náš výrobek vyroben z kvalitních komponentů.

Potvrzuje to náš odpovědný přístup k podnikání a to, že se na nás můžete spolehnout. Řízení kontroly je potvrzeno certifikátem SGS ISO 9001-2000. Konstrukce je chráněna Světovou organizací duševního vlastnictví